Dienstag, 26. Februar 2013

KANAL 7 HISLERIMIZE SAYGI DUYDUGUNUZ ICIN TESEKKÜR EDERIZ.

 
 Kanal 7 Televizyonu 
26 SUBAT 2013
Değerli izleyicimiz,
Kurumumuza gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür eder, esenlikler dileriz.
Saygılarımızla,
Kanal 7 Kurumsal İletişim Müdürlüğü
İzleyici Temsilciliği
 

 
KANAL 7 :TÜM HAYVANSEVERLER ADINA TESEKKÜR EDERIZ..
HAYVANSEVERLERIN HISLERI ILE ALAY EDEN, KAHKAHALARLA GÜLEN ESRA CEYHAN 'IN PROGRAMINA SON VERDIGINIZ ICIN TESEKKÜR EDERIZ..

HISLERIMIZE SAYGI DUYDUGUNUZ ICIN MINNETTARIZ. (APG Hayvan Haklari Dernegi adina Adile Pannicke)
 
 
 
Bir programı daha sona erdi

Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün öğleden sonra yayınlanan, Esra Ceyhan'ın hazırlayıp sunduğu 'Esra Ceyhan'la A'dan Z'ye' programı sona erdi.


Kanaldan konuyla ilgili olarak, 'Kanal 7’de yayınlanan gündüz kuşağı programlarından Esra Ceyhan’la A’dan Z’ye, yayıncı ve sunucunun karşılıklı kararı üzerine sona ermiştir.' açıklması yapıldı.
Kaynak-Sources:  http://www.hurriyet.com.tr/magazin/televizyon/22682508.  • APG HAYVAN HAKLARI DERNEGI ALMANYA YAZIYOR....KINIYORUZ
KANAL 7 VE ESRA CEYHAN'I
VE PROGRAMDA YER ALAN
DIN ADAMLARINI
KINIYOR VE PROTESTO EDIYORUZ.
ESRA CEYHAN PROGRAMINDA "HAYVANLARA ACIYAN;MERHAMET DUYGUSU TASIYAN INSANLARI SAPIK VE RUH HASTASI" OLARAK TANIMLAMISTIR.
MERHAMETLI OLMADAN IMANLI OLAMAZSINIZ DIYE BUYURDU PEYGAMBER EFENDIMIZ. SIZ ONUN EMIRLERINE KARSI GELDINIZ VE MERHAMETLI INSANLARI ASAGILADINIZ:
MERHAMET DINIMIZIN EMRIDIR. BU EMRIN INSANLARA TASINMASI ICIN DIN HOCALARIMIZ SÜREKLI FETVA VERMEKTEDIRLER. BU ACIKLAMALARINIZ ILE ONLARA DA HAKARET ETMIS OLUYORSUNUZ. EVINDE BAKTIGI HAYVANI OLAN HER KISIYE HAKARET ETMIS OLUYORSUNUZ.
HAYVANLARA DA ACIMAK VE IYILIK ETMEK GEREKIR-MERHAMETLI OLMADAN IMANLI OLAMAZSINIZ DIYE BUYURDU PEYGAMBER EFENDIMIZ. YANINDAKILER "YA RESULALLAH", HEPIMIZ MERHAMETLIYIZ" DEDIKLERINDE "YALNIZ INSANLARA DEGIL, TÜM MAHLUKATA MERHAMETLI OLMAK GEREKIR" BUYURDU (TEBERANI)